| Kalibi1327 a întrebat:

Bună TPU, mi-a întârziat deja 16 zile am fost și răcită jos când trebuia sa îmi vina, ciclu am avut din 28 iunie pana în 4 iulie și mi-a venit puțin și mie de obicei îmi vine tare, dar am dureri de burta și dureri de spate mari. Am continuat pana acum sa fac sex.
Sunt șanse sa fiu însărcinată sau ceva? Va rog ajutați-mă, încerc sa nu mai fiu stresata ca știu ca și stresul întârzie dar pana acum nu mi-a întârziat deloc atat.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce faci sex daca stii ca trebuie sa i ti vina menstruatia? Acum stai panicata ca nu stii din ce cauza nu i ti vine menstruatia din cauza racelii sau din cauză ca ai facut sex.

| Teo29 a răspuns:

Mereu exista acest risc de sarcina, daca este act sexual neprotejat.
Fiti responsabili!
Folositi prezervativul inaintea fiecarui contact sexual!

Du-te si la medicul ginecolog si fa alte investigatii medicale