| caremn001 a întrebat:

Buna TPU...Mie imi place de un baiat. Chestia e ca vorbesc cu el numai printr-o pagina de socializare.Nu am curajul sa vorbesc fata-n fata cu el dar nici el nu vrea.Si stiu ca lui ii place de alta fata.Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sa renunti la el, asta sa faci

| neutrino a răspuns:

Nimic, are si el dreptul sa-si alega ca prietena si poate ca si iubita, o fata pe care o place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama lui de FB. Pai in afara de a incerca sa il inviti la o intalnirea reala in care sa il vezi in carne si oase nu prea ai ce face. Daca refuza invitatia ta nu mai insista. Cauta alt baiat care sa te placa pe tine nu alta fata. SPor

| MiruD a răspuns:

Sa il uiti. Atata timp cat nu vrea sa va intalniti, si pe deasupra ii place de alta... Fa si tu la fel. Baga-te in seama cu un alt baiat...Il vei uita, cu siguranta!

| ExEquTeR123 a răspuns:

Dacai place de alta fata treci peste lasa-l in pace dai spatiu

| paula71 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie. am hotarat sa merg mai departe si sa il uit!winking Fa si tu asta sau spune-i ca il placi si poate se schimba ceva.winking