| anonim_4396 a întrebat:

deci imi place foarte mult de un baiat. Am vorbit doar o data pe facebook si nu stiu eu sunt foarte timida si nu am curajul sa intru pe el si sa vorbesc cu el. Va rog, imi spuneti si mie ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| biiannncaa a răspuns:

Oricat de timida ai fi fata draga, intra in vorba cu el, fa-te de ras, orice. Dar macar stii ca ai incercat si nu iti vei trai viata intrebandu-te " What if... "

2 răspunsuri:
| ToxicMinD a răspuns:

Pai trebuie sa incerci sa intri in conversatie cu el, daca esti timida sa vb cu el pe fb dar gandeste-te daca ai fi face to face cu el cum ar fi? :] lasa deoparte timiditatea big hug

| Imagirlhi a răspuns:

Pai dacă îți place de el înseamnă ca ar trebui sa îți dorești sa vorbește cu el..Eu îți propun sa te relaxezi. Gândește-te ce poate ieși rău. Dacă vb cu el pe Facebook si simți ca nu te poti descurca pune mana pe o foita si scrie câteva subiecte. Poți încerca sa pui si unele emoticoane.E posibil sa ii pari mai simpatica.Dar totul depinde doar de tine.big grin