| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Mie imi place de un baiat si stie si el ca il plac si cred ca ma place si el asa sa trecem mai departe, ce sa fac sa il chem la mine acasa adica mi-e rusine putin (ma si pupat pe obraz dar numai conteaza) dar nu stiu ce sa facem la mine.Sa il chem? Si daca da ce sa facem amandoi + o prietena?
FUNDA!winking

Răspuns Câştigător
| hello1234 a răspuns:

Iti dau un sfat. Asteapta sa te invite el primul. De obicei asa e normal. Daca il intrebi risti sa refuze sau sa te ia la misto. dar ati mai iesit vreodata sau ati mai mers acasa unul la celalat. Daca da nu e nici o problema. Ati putea sa va uitati la un film sau pe net. sau sticluta(poate iese ceva) dar e putin aiurea daca sunteti doar 3 persoane sa jucati sticluta;. Succes!:*

2 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Pai daca sunteti trei puteti s-o puneti.

| doraz a răspuns:

Nu-l invita acasa, asta clar!
Insa ai putea sa te bagi in seama cu el, sa glumiti. Uite, si mie mi-a placut pe la 15 ani de un baiat si el ma placea pe mine. Insa nu a facut niciunul primul pas chiar daca ne placeam reciproc. De aceea zic sa te bagi in seama cu el, insa nu-l invita acasa. Asta in nici un caz!