| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Mie imi place de un baiat si stie si el ca il plac si cred ca ma place si el asa sa trecem mai departe, ce sa fac sa il chem la mine acasa adica mi-e rusine putin (ma si pupat pe obraz dar numai conteaza) dar nu stiu ce sa facem la mine.Sa il chem? Si daca da ce sa facem amandoi + o prietena?

Răspuns Câştigător
| Ellenaroxy a răspuns:

Dupa parerea mea ar fi cam indrazneata invitatia la tine... sau poti sa-l inviti la tine si sa mai chemi un baiat si prietena ta... sa nu faci u toti pasii sa fii mai misterioasa si cand spun asta ma gandesc sa nu-i dai mura-n gura si daca si el te place cred ca dupa invitatie va percepe corect mesajul tau

7 răspunsuri:
| AlexandruVlad432 a răspuns:

Eu zic sa astepti sa treci de 10 ani, si vezi atunci.

| adelynx a răspuns:

Pai prietena ai ar trebui sa dispara din peisaj pentru ca poate i se face rusine.Si poti sal chemi sa va uitati la un film si in timpul filmului poti incerca sa il saruti si de acolo totul vine de la sine... Sper ca te-am ajutat. (Sa-mi spui si mie daca a mers)

| gabytza8 explică (pentru adelynx):

Daca as avea curaj

| Vanessa4You a răspuns:

Deci daca ele este pasionat de jocuri l-ai putea invita la tine pentu a-ti instala un joc (asa mi s-a intamplat si mie si asta am facut, si sunt cu el acum) si inte timp ce se instaleaza jocul vorbesti cu el si trebuie sa ajungi la subictul (scoala sau unde te-a pupat) si se va rusina si va incepe a te place si mai mult...succes! Dar prietena aia trebuie sa dispara din peisaj ca stica totul!

| biterrchocho a răspuns:

buna daca il placi si el te place spune-i ca ai vrea sa aveti o relatie si apropo exclusa faza cu(+o prietena) in cazul in care va ajunge la tine acasa. Apropo cati ani ai? Pentru ca ma uimit faza cu (m-a pupat pe obraz doar atat)si nu trebuie sa-l chemi tu la tine acasa pentru ca ar da naspa...te pup draguta.

| adelutza1998 a răspuns:

Pai..de ce sa-l chemi la tine acasa..mai bine mergeti la un fim sau ceva.Mai bine iesiti afara si va plimbati..sau mergeti la un suclaughing

| Luana_Pistricean_1998 a răspuns:

Care e numele lui de familie ca poate il cunosc si va fac lipeala