| gabytza8 a întrebat:

BUNA TPU:Mie imi place de un baiat (el stie ca il plac) si mi-a zis ca ii place de mine ca sunt intelegatoare,mi-a zis ca sunt minunata, m-am intalnit intr-o zi si m-a pupat pe ambi obraji(ramasem socata), mi-a zis ca pe mess ca vrea sa ma pupe pe buze dar intr-un loc mai retras si seara numai noi doi :*
Oare ma place?
FUNDA!winking

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baietilor le plac mult fetele intelegatoare. Asta nu inseamna ca ei vor fi intelegatori.

| VampireBlood a răspuns:

Pai e logic ca te place!rolling on the floor

| nicoalusoby a răspuns:

Odata ce vrea sa aveti o intalnire doar in 2 eu cred ca te place si isi doreste sa fie cu tine:*

| Menisa_Orhan_1990 a răspuns:

Sigur te place! si inca cat! smug