| ღNameღ a întrebat:

nu imi merge sonorul calculatorului. Am windows XP si nu am sonorul in bara albastra de jos. Ok, am dat apoi in control panel si l-am gasit!
Am dat click si mi-a aparut o fereastra, dar nu pot sa dau click pe nimic, ce sa ma fac, vreau sonor, fund a!

3 răspunsuri:
| Rares2594 a răspuns:

Buna.http://download.cnet.com/......38712.html dai click pe siteu asta si apoi dai click pe Download New si dupa ce ai dat astepti sa ti se descarce programul, dupa ce l-ai descarcat ti-l instalezi si o sa iti mearga sigur! Funda!? daca nu ai reusit trimite mesaj cu id tau!

| BlugiStramti a răspuns:

Buna exact asa mi s-a intamplat si mie crying( daca gasesc o solutie te anunnt sper si tu sa faci la fel

| IustinTheBest a răspuns:

Instaleazati Driverele necesare!