| Delia a întrebat:

Buna,
Mi-am instalat de cateva zile Windows7 Ultimate si am o problema. Daca vreau sa deschid de ex. Control panel sau orice altceva, programul merge in bara si nu apare fereastra marita pe tot ecranul. Dau click pe pictograma din bara, dar degeaba, nu apare nimic.Ma gandesc ca poate fi vorba de ceva setari aici, dar nu reusesc sa-i dau de capat.Va rog foarte mult sa ma ajutati.Multumesc.

2 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Este panarama Windowsul...cauta altul, sau ai umblat tu prin setari aiurea! Cauta si tu mai multe windowsuri fa teste si ramai cu cel care functioneaza mai bine! Succes!

| adriangabor92 a răspuns:

Instaleaza windows xp ca e mai bun