| andreiivan a întrebat:

Nu inteleg de ce nu ma place nici o fata! Am trecut in clasa a viii-a.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Arati OK. Ai rabdare. Eu am avut prietena la 13 ani, dar a durat doar 6 luni. La varsta voastra e mai mult o joaca.

10 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Nu trebuia să treci.

| LoveSleep a răspuns:

Probabil că ești urât.

| SkyPilot a răspuns:

Esti cam mic pentru o relatie. Imbraca-te frumos (dar nu de fite) si curat, fii ingrijit, fii glumet, distreaza fetele, stai printre ele si se va gasi una si pentru tine.

| andreiivan explică (pentru SkyPilot):

Sa stii ca ma imbrac normal(blugi, tricou etc)..nu imi place sa ma imbrac extavagant.

| SkyPilot a răspuns (pentru andreiivan):

Arati OK. Ai rabdare. Eu am avut prietena la 13 ani, dar a durat doar 6 luni. La varsta voastra e mai mult o joaca.

| Vi003 a răspuns:

Asteapta, nu te grabi! E atat de bine sa copilaresti...De ce vrei tu sa te faci baiat mare, asa, dintr-o data? Responsabilitatile unei prietenii sunt cam multe, te-ai gandit daca le faci fata? Poarta-te firesc, nu cauta sa joci teatru, fii curat si parfumat si-ai sa vezi ca o sa atragi priviri si zambete, ca astea sunt mai importante pentru inceput. Ai grija de tine!

| andreiivan explică (pentru Vi003):

Multumesc pentru raspuns.

| andreiivan explică (pentru Vi003):

Multumesc pentru sfaturi.