| Katy20p a întrebat:

nu mi-a venit ciclu luna aceasta si mi-a curs ceva roz, am burta din ce in ce mai mare.Am facut si teste de sarcina dar nu mi-au iesit negativ. Aseara mi-a curs ceva roz

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca nu ai prezentat nici macar o singura informatie (din cele strict necesare), NU se poate formula un RASPUNS care sa fie concret, cert si corect, astfel ca probabil se vor exprima doar simple pareri si presupuneri subiective, dar care pot fi lipsite de orice valoare. Trebuia sa prezinti informatii concrete privind; data la care a inceput ultima menstruatie, data in care au avut loc jocurile sexuale si de ce tip este ciclului tau : NEREGULAT sau REGULAT, fiindca doar cunoscand cele precizate, se poate formula un raspuns care sa fie catusi de cat cert, precis si corect. In cazul prezentat depinde in ce moment a fost efectuat testul de sarcina, pentru a presupune ca rezultatul NEGATIV obtinut este valid valabil si corect in proportie de peste 98-99% fiindca doar atunci formarea sarcinii devine... IMPOSIBILA. Multa sanatate!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

.Am facut si teste de sarcina dar nu mi-a iesit negativ.
Dacă nu ți-a ieșit negativ, înseamnă că ți-a ieșit pozitiv?
Asta înseamnă că ești însărcinată, dacă ai exprimat corect aici ceea ce ai vrut să spui.
Mai fă un test și discută cu un medic ginecolog.

| Andreeush a răspuns:

Du-te la ginecolog.