| xonia_5001 a întrebat:

Buna TPU...nu stiu ce sa fac...am vb cu un baiat 2 zile dar nu suntem impreuna.ne intelegem bine, iar apoi un prieten de-a lui vrea sa ne combinam. ce sa fac? funda ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| hotx a răspuns:

Combinatiile nu se fac de la o secunda la alta prin intermediari. Incearca sa-l cunosti mai bine si discutati in detaliu despre voi. Daca intr-adevar va potriviti vei afla singura fara probleme si ajutor. NU te grabi niciodata in luarea deciziile ce privesc viata ta. Mult succes, Simona - http://HotX.ro

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Doar dupa 2 zile? e cam repede nu crezi aparentele pot insela dar daca vrei ai putea incerca

| xonia_5001 explică:

Dar nu baiatul cu care am vb vrea sa fim impreuna ci prietenul lui big grin...ce sa fac?