| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa intru in vorba cu baiatul pe care il plac. El are 15 ani, eu 13.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| razekery a răspuns:

Pai intai uitate in oglinda cum arati daca esti buna ( intreaba un baiat care il cunosti ) atunci doar te duci la el si i zici salut daca el nu intra cu tine in vorba e un fatalau deci faci ce vrei cu el happy oricum de obicei baietii fac primul pas fetele trebuie doar sa raspunda la avansuri. bafta

3 răspunsuri:
| TarjaTurunen a răspuns:

@ Marius
Ii prea mare pe dracu. Dragostea nu are varsta.

Aaa si crissy incearca asa : mergi la el il saluti, vb chesti deale vostre, si poate incepeti sa fiti prieteni, pe urma impreuna si poate o sa fie si o nunta laughing

The End

| Cristi1998 a răspuns:

E cam mare de tinesmug eu am 13 lasa id jos:X

| CristinaHoran a răspuns:

Marius id-ul meu e :norvioletpufos
Shnitzel buna ideea, apreciez umorul
razekery foarte buna ideea