| Yosifica a întrebat:

numai stiu ce sa fac orice fac si din orice spun mereu aduc in discutie trecutul fata de prietenul meu, ca de exemplu: saptamana trecuta iar ai facut asa. si acum de ce te-as mai ierta cand tu ai sa faci la fel ceva de genu, nu ma pot abtine, ce as putea face, uneori o zic fara intentie, o zic la nervi

1 răspuns:
| ana93 a răspuns:

in principiu cand incepi o relatie nu mai conteaza ce s-a intamplat in trecut adica sa nu deschida nici el subiecte din trecut trebuie sa ajungeti la un compromisbig grin