| Houselaurie a întrebat:

Sal eu practic arte martiale de vreo 11 ani, si saptamana trecuta sa reapucat o fosta colega, care nu a mai venit de vreo 3 ani, are 14-15 ani, eu fac 18 in mai, si e f frumusica si as vrea sa o combin, numai ca nu prea stiu cum.azi am avut ocazia sa lucrez ceva cu ea, vreo 5 min si am vorbit despre ce a mai facut si despre scoala, la urmatoarele antrenamente ce as putea sa aduc in discutie, pentru ca vreau sa ma dau la ea. nu am prietena.cred ca trebuie sa ii iau si adresa de mess, dar ce complimente sa ii mai fac, etc, ce sa vorbersc cu ea, ganditi-va si spuneti pls.

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

E cam mică, pedobear.

| crysty08 a răspuns:

Invito la un suc o cafea ceva si vorbiti acolo mai mult

| GuessWho_8056 a răspuns:

Pai ma ia cred ca nu o a vrea sa stea cu tine ca poate zice ca e prea minca sau u prea marestraight face