| IspasAncuta a întrebat:

NUmele meu este Ancuta, am 13 ani si fara sa vreau, a inceput sa ma intereseze subiectul sex. Unde pot sa ma documentez mai bine?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici, www.seximus.ro
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| Ioana2518 a răspuns:

Aici cu diferite intrebari, sau pentru ceva mai amplu, mai complex pe google.

| Bubuxx a răspuns:

Ai face bine sa incerci sa nu te mai gandesti...ai 13 ani :O

| Shammal a răspuns:

Poti sa ma intrebi pe mine(trimite mesaj) si putem conversa pe subiectul asta altfel cu o simpla cautare pe google o sa gasesti informatii diverse

| dreamgirl94 a răspuns:

Well,e bine ca mai exista si fete care se informeaza. sfatul meu ca de la fata la fata e sa n-o faci inainte de 16-17 ani. dpdv fizic si mental e mai ok daca esti mai inaintata in varsta pentru ca altfel iei deciziile.stiu multe fete ce au facut-o la 14-15 ani si au regretathappyin schimb, durerea=suportabila, momentele=n-o sa le uiti niciodata :*

| lanadelsex a răspuns:

In Biblie.

| farsoareaehheee a răspuns:

Hey,Heloo Ancuta la varsta ta cuv sex normal trebuie sa existe in vocabular, dar "puiule" doar informeaza-te NU O FACE NU porni interese prea dezvoltate entru acest subiect ai grija cu cine vb nu ai incredere in mai nimeni sa te informezi este ok dar mai mult, mai tarziu......TO BE CONTINUED

| agabybos a răspuns:

Wikipedia
sper ca te-am ajutat

| Stefana666 a răspuns:

Sunt diferite site-uri din care te poti documentawinking