| DolceKiss a întrebat:

O prietena mi-a spus ca la auzit pe un coleg de al meu spunand ca ma place.Insa cand i-am spus el a zis ca nu ma place.Voi credeti ca si mine ca ma place dar nu vrea sa recunoasca? Hmm...Dar daca ar fi asa cum sa il fac sa recunoasca fara sa fac pe disperata? Funda+vot.

Răspuns Câştigător
| Ky_Mi_1998 a răspuns:

Un baiat aunci cant te place incearca sa se i-a de tine sau iti arata ce mult insemni tu pentru el. daca tu crezi ca te place si ti se pare dragut atunci il poti intreba daca vrea sa fie prietenul tau si asa vei afla sigur raspunsul s-au iti pui un prieten sa-i zica ca a auzit de la tine ca-l placi si el v-a reactiona... Sper ca te-am ajutat

Fundita si vot?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Eu cred ca nu te place, dar tu iti doresti sa te placa.

| Konata a răspuns:

Buna!
Eu zic sa lasi timpul sa-si faca cursul. Nu-l poti obliga cu forta sa spuna daca te place sau nu. Cred ca e treaba lui. Poate ai auzit tu gresit. Nu trebuie sa devina o obsesie acest lucru. Eu zic sa mai astepti sa sa vezi daca se da la tine si apoi sa incerci sa vorbesti cu el.

| matesanosa a răspuns:

Parerea mea este ca e mai timid si ca daca il faci sa fi-ti doar voi 2 fara prieteni in preajma voastra va recunoste! probail ati avut prietenii in jurul vortru cand l-ai intrebat sau poate fii o farsa facuta de prietena ta!