| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai cred.
Imi place de un baiat din clasa cu mine.
stie ca-mi place de el.
cea mai buna prietena a mea l-a intrebat ce crede despre mine iar el a spus ca sunt de treaba si ca nu sunt ca celelalte fete din clasa fitoase.
este adevarat.apoi.eu cum sunt buna la mate si baiatul de care imi place stie ca-mi place de el imi tot cere caietul de mate sa copieze tema.intr-o zi eu eram in pauza pe coridor si am auzit-o pe cea mai buna prietena a mea care copia din caietu meu de mate ca se cearta putin cu baiatul de care imi place mie.si au vb asa: raluca ii prietena mea si pe mine ma lasa sa copiez nu si pe tine si dupa aia a zis baiatul ca: ba nu raluca ii prietena mea.si dupa aia colega mea a spus: eu o iubesc pe raluca(adica pe mine) si apoi a zis el ca ba nu eu o IUBESC SI NIMENI NICI TU NU MA INTRECETI!
sunt trista si nu vrea sa recunoasca ca ma place macar putin

Răspuns Câştigător
| Florinapopica a răspuns:

Inseamna ca te place dar cum baietii vor sa para mai duri nu recunoschappy...ai rabdare si o sa vezi ca o sa iti zica el singur:* si incearca sa fi mai indiferenta cu el. daca te place te va aborda el:*! Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| BlancaFantasma a răspuns:

Ce frumoooosss:X:X sincer m`ai impresionat cu finalul.Se poate sa fie un baiat timid si sa nu vrea sa recunoasca sau sa aiba o relatie cu o colega de clasa(asta i o mare prostie;-j).dar esti sigura ca a fost sincer atunci? poate glumea.sincer si eu pot sa fac glume de astea daca vreau.ma duc la un coleg si ii cer caietul de mate si ii zic ca`l iubesc cand de fapt eu doar glumesc. oricum sper sa fie adevarat ce crezi si el s ate placa! incearca sa afli. ignora`l putin cateva zile, adica nu mai vorbi atat de mult cu el s vezi ce face, bafta!