| anonim_4396 a întrebat:

Hey,as vrea sa ma ajutati.De cativa ani am cunsocut un baiat, de 1 un s-a mutat si nu l-am mai vazut pe toata perioada scolara.Dar acum in vacanta a venit intr-o zi la un baiat din bloc de la mine[sunt prieteni].Nu stiu ce s-a intamplat dar dupa ce l-am revazut am inceput sa-l iubesc enorm.Nu pot sa-i spun acest lucru.Am vazut ca se uita la mine cateodata...O fosta prietena de-a mea l-a intrebat daca ma place dar acea "prietena" am vazut ca de fapt nu era si el a zis ca nu ma place si ca ma comport ca o fetita.Dar ma gandesc ca acea prietena i-a spus ceva ce nu e adevarat si asa crede el despre mine.Dar da nu uit sa mentionez ca verile trecute el statea cu copii mai mici si statea de dimineata pana seara afara si ce se juca el nu se numea copil.Nu stiu ce sa fac am inceput sa-l iubesc mai mult decat orice.Dar nu-i pot spune.El face 16 ani in noiembrie nu este diferenta foarte mare dintre noi dar....Va rog sa ma ajutati.Catodata visez sau imi imaginez si cand vad ca era doar un vis incep sa plang. Orice raspuns o sa-l iau in considerare.Va multumesc! VA ROG MULT SA MA AJUTATI!
Dau funda

6 răspunsuri:
| AmaliaAmi a răspuns:

Buna! Sti,cum sunt prietenele cu care iesim atunci cand prind momentul,cand esti intr-o problema emotionala, sau alt fel de problema, atunci te ranesc mai rau.Tu nu renunta, fi puternica. Daca sti ca il iubesti, incearca sa te aproprii de el.Vorbestei.Si ai incredere doar in tine si in inima ta.Ea stie cel mai bine ce vreahappy.Si va fi totul bine.Chiar daca el nu va fi de acord. Odata si odata iti vei intalni dragostea, chiar daca acuma zici ca nu vei rwnunta la acesta niciodata.Esti o fata descurcareata.O sa fi fericita in final
.Cu el, sau cu altcineva.Te pup si succes in tot ce iri dorestihappySper ca te-am ajutat:*

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru AmaliaAmi):

Iti multumesc foarte mult! Sper sa pot reusi! :* happy

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru AmaliaAmi):

Da-mi facebook-ul tau sa vorbim mai mult happy :*

| AmaliaAmi a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Madi Mad.Imi face placere sa vorbesc cu tinebig grin

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru AmaliaAmi):

Da-mi te rog link-ul pentru ca nu te gasesc happy!