| divaludracula a întrebat:

O problema mica don't tell anyone. Astia cu care ies eu pe afara zic ca sunt cu un vecin(ne tinem de gat, mereu vorbim la scoala iesim pe afara amandoi) eu le zic ca nu..si ca nu imi place dar a inceput sa imi cam placa(Stiu ca si el ma place) nu stiu cum sa il intreb daca vrea sa fie cu mine >:". FUNDA+vot.

8 răspunsuri:
| Lummy a răspuns:

Il saruti si vezi ce reactie arewinking

| MLSS a răspuns:

Ohh crede-ma: aceeasi situatiestraight face
E foarte greu. nu stiu cum sa-l fac sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el.
Cel mai bine spune-i ca totusi tu ai vrea sa fie adevarat ceea ce cred ceilalti.
Succes!:**

| VirusS97 a răspuns:

Pur si Simpluu!winking

| Adalutza a răspuns:

Nu trebuie sa il intrebi nimic. daca este un baiat istet, si dezghetat, ajunge sa va intalniti de cateva ori doar voi 2, si sa incerci sa te apropii cat mai mult de el, nu va ezita sa te sarute, iar de la primul sarut mai este doar un paswinkingwinking succes

| Tinkabell a răspuns:

Hey! Esti fata! Lasa treaba asta in grija baiatului! Treci doar la mici pupaturi pe obraz si zambeste`i frumos. happy Arata`i prin privire si prin zambet ca il placi.

| Isabelle1999 a răspuns:

Simpu, pune-o pe prietena ta cea mai buna sa deschida o discutie cu el despre tine si sa il intrebe dupa un sir lung de intrebari despre tine daca nu ar dori sa-i faca lipeala cu tine.asata sigur ar functiona!

| Isabelle1999 a răspuns:

Spune-i prietenei tale cele mai bune sa-ti faca lipeala cu el, dar fara ca el sa-si dea seama

| Ovidium25 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa fi sincera cu el de la inceput. daca si el te place nu va fi nici o problema si veti fi foarte fericiti amandoi big grin insa daca va afla ca ai pus pe altcineva sa va faca 'lipeala' care eu cred ca deja exista ar fi alta poveste! Iti spun din experienta mea, daca nu te-ar place nu ar fi cu tine tot timpul tongue Sper ca ti-am fost de folos.