| SimmEatNoobs a întrebat:

Heio TPU (: Am si eu o intrebare :

Eu si ex-ul meu [ fostul meu prieten pentru cei care nu stiu ce inseamna ex... ] tinem legatura. Vorbim mereu pe mess, sau mai iesim afara impreuna. El, pe mess cand vorbim tot pune " :* big hug love struck " ceea ce e foarte rar intalnit la el. Cand vroiam sa il intreb daca vrea sa ne impacam ne-am certat fix inainte sa-i pun intrebarea, dar acum, amandoi batem apropouri... Eu, sincer nu stiu cum sa reactionez, ce sa fac. Tin la el, il iubesc, am mici sentimente dar, stiu ca o sa ma intelegeti gresit mi se pare foarte penal. Multi il considera fraier -.-' Ce sa fac? Sa ascult ce spun ceilalti sau sa am incredere in propriu instinct?

Răspuns Câştigător
| 1ce a răspuns:

Puii mei...
Nu mai baga in seama tot ce zic cretinii...Nu exista oamenii fraieri si mai putin fraieri, exista oameni diferiti.
Asculta-ti inima, nu creierul, asculta-ti sentimentele, nu ce zic altii.

Daca te incalzeste cu ceva, poti tine relatia secreta, dar nu te sfatuiesc sa faci asta, pentru ca l-ar putea deranja pe el...

Hola...

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Deci e vorba de un ex, sau nu. numai tu poti sti in care rol il vezi, dar daca zici ca-l iubesti de ce spui ca este doar un ex?

| emima a răspuns:

Pai fa ce te indeamna inima

| ZambetulNebuniei a răspuns:

Ai incredere in instinct si in ce simti pentru el nu restul ies cu el tu iesi asa ca tu decizi si daca alti il considera fraier e treaba lor
Bafta in relatie!

| mat31new a răspuns:

Daca va intelegeti, merita sa te impaci cu el. dar u zici ca v-ati certat inainte sa il intrebi si asta inseamna ca nu prea va intelegeti.
daca nu te superi; dc v-ati despartit?

| AAD a răspuns:

Dragostea nu e un mic sentiment.