| darielle a întrebat:

O sa va povestesc o intamplare din viata mea si va rog sa imi spuneti ce parere aveti.
Totul s-a intamplat vinerea trecuta pe 10.06.2011 cand era ziua unui coleg de care imi place mie.
Era pauza, si el impartea bomboane la colegi.
Prima care l-a pupat, ca asa este frumos, a fost o colega (Iulia) siii, Bogdan, baiatul de care imi place mie o place pe Iulia.
Dupa aia, cand a ajuns la mine sa iau o bomboana, bineinteles ca l-am pupat si eu.
Si-asa.
In ora de sport, am iesit afara si eu ma jucam cu colega Iulia Adevar sau Provocare si am provocat-o sa il sarute pe Bogdan, tipul de care imi place mie si eu am fost proasta ca am provocat-o sa faca asta.
Si bineinteles ca si ei ii place de Bogdan si s-a dus.
Eii asa Bogdan s-a indragostit de ea mai mult.
Bogdan i-a spus prietenului sau cel mai bun ca ii place de Iulia, iar prietenul lui Bogdan i-a spus la ureche lui Iulia ca lui Bogdan ii place de ea.
Va intrebati de unde stiu?
Pai Iulia i-a spus prietenei sale asta si mi-a spus si mie prietena Iuliei.
Acum eu sunt foarte invidioasa pe ea si imi vine sa o omor.

Bogdan a stat cu mine in banca de 4 ani si nu vrea sa se mute cu altinceva decat cu prietenul sau cel mai bun cateodata.

Credeti ca o place pe Iulia sau pe mine?

Ce sa fac ca sa fiu mai cool decat Iulia si sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| Deyutzica a răspuns:

Ai putea fi mai indrazneata.Ai putea sa-l duci intr-un loc unde nu va vede nimeni si pur si simplu sa-l saruti.Vei vedea ce parere arte despre sarut si iti vei da seama daca te place. Daca esti mai rusinoasa incearca sa iti invingi timiditatea.Mult succes!(daca ai putea sa imi dai mie raspuns castigator, te rog)

6 răspunsuri:
| stuff144 a răspuns:

Pai e clar ca esti un copil. tu esti de vina ca ei doi sau indragostit si mai mult asa ca nu stiu dc iti vine a o omori pe iulia. logic ca o adora pe iulia nu pe tine. cred ca ar trebui sa ii lasi sa fie impreuna pentru ca nu ai sanse sa fi mai cool ca iulia din moment ca tu ai fost asa proasta incat sa intaresti relata dintre ei doi. deci iuliaa e cool si chiar imi place tipa. bravooo iulia. scuze ddary su cum te-o chema. nu ai nici o sansa cu bogdan.

| Vladuthz a răspuns:

Sau ai putea sa nu mai fii o idiota disperata, din moment ce iti vine sa o omori inseamna ca esti cam disperata si nu prea vei avea parte de baieti care sa tina la tine cu adevarat

| darielle explică:

Fetelor,vorba vine sa o omor pe Iulia, adica nu de-adevaratelea am zis si eu

| ThunderBirdB a răspuns:

1. Esti proasta
2. O place pe Iulia din moment ce a zis ca ii place de ea...
3. Nam inteles aproape nimic

| sebi1dinei a răspuns:

Laso balta, prietenul meu Bogdan no sa se uite niciodata la tine...el mi-a spus sa-ti spun...

| Roxxy691 a răspuns:

Fii mai indrazneata. adica incearca sa il seduci. daca stai in banca cu el de patru ani de zile, incearca sa stai si tu cu el afara in pauza... si din greseala sa il iei de mana sa te uiti la el sa ii zambestii.happy