| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. o sa va spun povestea mea.care suna cam asa.
Sora mea.lucra(la un restaurant) in timpul vacantei. iar eu mergeam des la ea...venea un baiat cam tot timpul pe acolo.il salutam ca orice client, si vobeam cu el: salut, ce faci? dar toate astea s-au intamplat in Belgia, deci eu vorbeam cu el in franceza happy Dupa o luna el venea tot mai des. si mai des.eu credeam ca vine doar asa.ca orice clinet. dar nu.lui ii placea de mine. Mi-am dat seama abia dupa o luna. Vorbeam cu el din ce in ce mai mult. dupa el mi-a zis daca vreau sa fim impreuna.si i-am zis,, da" ( Deja il cunosteam destul de bine ). Totul a fost bine si frumos. eram ok.totul mergea bine.eram foarte bucuroasa. si fericita.batting eyelashes Dupa vreo 3 saptamani el a plecat in Ibiza in vacanta, cu un prieten.ok.nu am zis nimic.nu puteam sa ii interzic sa plece. Dupa ce a venit deja se schimbase mult.Imi povestea de fosta prietena.care era in Belgia.Si imi zicea:uite ce papuci faini am de la ea, s-au uite ce bluza am de la ea(astea toate de cand erau ei impreuna) Si toate astea care pe mine nu ma interesau.hee hee [ El a fost cu fosta prietena 3 ani, iar dupa s-au despartit pentru ca ea il insela] Relatia noastra mergea din ce in ce mai prost.se schimbase foarte mult.si tot timpul ma gandeam ca se impacase cu ea. Dupa o LUNA si 10 zile cat a durat relatia noastra, ce credeti? Sa impacat cu ea.:-

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cine mai știe?

| Laura46 a răspuns:

Daca venea ca prostu sa iti spuna despre ea.e clar ca asa zisul prieten era ea cu care plecase in vacanta.Sau s-a intalnit cu ea in ibiza.totul a fost o joaca pentru el.tu ai ramas indragostita si el cu ea...viata merge inainte.Altadata nu lua totul asa in serios mai ales daca stii ca abia a iesit dintr-o relatie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E trist; eu nu stiu ce sa zic,dar poate te va ajuta povestea mea,pentru ca si eu am trecut prin ceva asemanator; deci:eu am un frate in Anglia,care e frizer; de fapt ce rost are sa te mint, lucreaza la un coafor, el cu inca 5 fete; mai direct - e gay; dar asta e; bine ca e el si n-am fost eu; pentru ca suntem doar doi frati,deci sansele au fost fifti-fifti,cum ar zice englezul; si deci ma invita vara asta la el acolo,sa-mi petrec si eu concediu; bine,eu n-am concediu normal,pentru ca eu nu lucrez, ci iau ajutor social; da' asta-i alta poveste; bun; si deci plec; in autocar langa mine se pune una, la vreo 20 de ani, bunaciune-bunaciune! o las eu o vreme in pace, si pana la urma prind curaj(dupa vreo 5 ore-asa) si o intreb:
-buna,unde mergi?
-in Anglia zice ea;(si nu mintea,pentru ca autobuzu' mergea direct acolo)(zic,in gand:e bine,pana acolo,o combin,nu-mi fac probleme); tu?
-coincidenta,si eu tot acolo;
-ok; pot sa te intreb ceva?(si-mi zambeste)
-te rog,zic eu;
-de ce ai casca asta de motor pe cap? intreaba ea mirata;
-pai eu am un scuter,si am vrut sa-l iau cu mine,si l-am lasat in autogara,pentru ca nu mi-a dat voie cu el in autocar!
-ok;
si de aici,incepe ea sa-mi povesteasca toata treaba:cum ca a cunoscut pe unul pe facebook,care de fapt e roman,din Timisoara,si lucreaza pe santier,si care -vezi,doamne-ar avea mari relatii pe acolo,chiar si la curtea regala,si i-a promis ei ca o ajuta sa-i gaseasca ceva de lucru; si ca traieste cu el o frumoasa poveste de dragoste; bine,virtuala; si ca s-au certat de cateva ori,tot asa pe mess,ea il banuieste ca totusi el ar avea pe una, tot din Romania, etc etc; sunt "impreuna" de vreo 2 luni; dar relatia lor merge cam prost,si ea spera sa se schimbe treaba cand se vor intalni feistufeis! bun; acu' ca sa fiu sincer,ea poate ca a mai zis ceva,dar pe mine m-a furat somnu'; pentru ca asa mi se intampla mie cand aud povesti din astea plictisitoare,si in care se dau unii incep sa te abureasca cum ca lucreaza p'afara,ca merg p'afara,sau ca-si fac concediile pe Coasta de Azur,insulele Mauritius si alte paradisuri d'astea exotice; ca sa nu mai zic,ca dupa ce-am iesit din Romania,incepuse fata sa nu mai vorbeasca romaneste,ci a dat-o in maghiara,poloneza,slovaca,apoi,la final in engleza,adica exact in functie de cum treceam prin tarile respective; astea erau harfe de pitipoanca! in fine; bine,ca atunci cand am ajuns in Londran-am mai rezist si i-am zis direct ce cred despre ea, si ea mi-a replicat ca sunt un cocalar, care ma dau rotund ca am scuter; in fine; deci asta e;

| xOnNy a răspuns:

Imi pare rau sad