| shadow23 a întrebat:

O sa vina ziua doamnei diriginte, ce am putea [toata clasa] sa ii cumparam tinand cont ca ii place culoarea maro si asculta muzica rock. Funda happy!

Răspuns Câştigător
| Venator a răspuns:

Depinde de bugetul clasei. Puteti sa ii faceti cadou un scorpion de ciocolata, cred ca s-ar prinde ca acesta este simbolul trupei Scorpions (daca asculta), il puteti comanda, un CD cu muzica ce stiti voi ca ii place ei mai mult (ca doar nu ii dai un CD cu Dimmu Borgir si ea asculta linking parca), puteti sa comandati un tricou cu trupa respectiva pe el, un parfum de firma, o cutie cu bomboane, flori si ce i-am oferit eu dirigintei mele impreuna cu clasa o felicitare de cateva randuri in care fiecare a scris cate ceva. Asta cu felicitarea mi se pare ceva simbolic si frumos sa stie diriginta ca elevii ei tin la ea. Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| lavyBandB a răspuns:

Vreau si eu o diriga ca a tabig grin

| babyblue a răspuns:

Puteti sa ii luati un tablou si un buchet de flori.
Nu ati precizat ce varsta are, dar avand in vedere faptul ca ii place rock-ul, cred ca e tanara.
Puteti sa ii luati un tricou si sa-i atasati o poza cu voi.
O bratara sau un lant de aur/argint.
Un parfum(preferabil de firma).

Acum, depinde de bugetul clasei.

| Hunter_8040 a răspuns:

Diriga' ta asculta rock? Ce fain, si mie! [Adica diriginta mea asculta] big grin