| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie vacanta si ne-am gandit sa-i facem un cadou dragut doamnei noastre diriginte(23ani)! Dar nu ne-a venit nici o idee! Mi-ati putea spune ce am putea sa-i cumparam? Multumescbig grin!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| FrumoasaTa a răspuns:

Hey.Avind in vedere ca are inca o virsta draguta ati putea cumpara:
Un sufenir dragut ce ala mai scump;
Un tablou(ceva cu un vapor dupa parerea mea este foarte placut);
Puteti afla care este zodia ei si am fazut suvnire aurii foarte dragute cu zodii si nu erau prea scumpe;
Succes

| EAlice a răspuns:

Ar fi dragut sa faceti un tablou asa cu voi, si editat de voi ( nu genul ala "poza de grup") asa raspanditi. Sau ceva in care sa amititi toate momentele frumoasa alaturi de ea. E tinerica si asta e bine laughing Si ceva asa sa aiba amintire de la voi, o rama de poza, un obiect de artizanat sau ceva, dar care sa va simbolizeze si sa isi aduca aminte de voi big grin

| Drpepper a răspuns:

Dildobalaur.

| DylanDyl a răspuns:

E tanara, cred ca niste prezervative de calitate o sa ii placa..mda..cam aiurea, atunci niste afrodisiace si un vibrator ar mergewinking

| Tauwinking a răspuns (pentru DylanDyl):

Ce copil copac, inutel, penal trebuie sa fii sa postezi un asemenea comentariu?! Crezi ca esti "jmecher" ca ai auzit si tu de prezervative si alte alea? Chiar nu ma intereseaza varsta ta dar dupa acest comentariu deduc ca ai avea vreo 12 ani ca numa prunci aia se dau smecheri prin astfel de comentarii