| anonim_4396 a întrebat:

Ofer fundita. Chiar as avea nevoie sa ma ajutati.Am o problema care ii legat de sora mea.Bun acum o luna am cunoscut un baiat foarte dragut in alt oras ..ne-am indragostit unul de celalalt a fost foarte dragut ne-am sarutat.2 zile cat am stat acolo a fost cele mai frumoase momente si dupa am venit in oras si el a venit pentru minte.Dar nu stiu ce mi s-a intamplat cand a venit si el. Parca nu mai imi placea adica daca nu era cu mine nu suportam sa fie cu altcineva si el ma placea mult tot imi spunea ca merit sa fiu vizitata cat mai des si asa ...si pana la urma in ultima zi a venit un prieten si m-am combinat cu el.da nu stiu de ce pentru moment aveam raspunsul..nu imi placea de el era foarte ciudatt. Pana la urma cand m-am tinut de mana cu celalat baiat so uitat foarte ciudat si apoi sora mea mi-a spus ca ii place de el si o aflat.A tot stat cu sora mea.etcetc apoi a plecat inapoi la el in oras. Dupa vreo cateva saptamani eu cu sora mea si niste prieteni am mers lael in oras sa ne distram si asa si cand l-am vazut omg am simtit nu stiu niste fluturasi si asa dar el a tot stat cu sora mea, nu s-au sarutat deloc.M-am simtit foarte prost. eram foarte proasta ca nu am vazut ce baiat am avut langa mine si asa. Dupa am inceput sa plang si m-a vazut si m-o chemat mai incolo sa vorbim si i-am zis ca nu am nimic. face ca plang pentru el? si tot am zis ca nunu si face ei nu.Mi-a spus ca de ce nu am fost cu el.M-o intrebat ca daca mi-o fost frica de iubire si am zis ca nu..ca nu eram pregatita. Dupa ce am venit in oras sora mea tot m'o intrebat daca il plac si asa si am zis ca nunu. Dar cred ca s'o prins...Aseara am fost la o prietena, am dormit la ea. Nu am mai putut tine in mine si am pus'o pe prietena mea sa ii zica tot ce simt si a spus ca ar fi capabil sa ma ierte.Mi-a spus ca am fost cu celalat doar ca sa scap de el si asa? Si am zis ca nu dar era foarte ciudat.Asa sunt eulaughing mi s-a mai intamplat eram cu un baiat m-am certat cu el.el tot o suferit dupa mine pana intr-o seara am simtit ca mi dor de el si am fost ceva timp impreuna.Eu acuma simt ca chair as putea sa fiu cu el. El a spus ca ar fi mai ok sa fie cu mine.El are 21 de ani eu am 17 sora mea 15. Sa nu credeti ca ii baiat din ala care vrea numa stiti voi. Chiar nu a dat dovada ca doar aia vrea. Nu stiu voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dar de care îi?! Și cu care vrea sora ta, cu primul sau cu ăla cu care te-ai combinat ultima dată?

| Danysan a răspuns:

Ce sa-ti fac daca nu sti ce vrei -Tu acum o sa o ranesti pe sora ta iar el deja te-a vazut ca pe o tipa care nu stie ce vrea de la ea, probabil o sa vezi ca nu o sa mai fie ca mai inainte.E posibil sa nici nu vrea sa se desparta de sora ta asa ca ai grija ca faci mult rau mai ales surorii tale.

| Sadop a răspuns:

AI greşit atunci când ai ales o relaţie cu altul, chiar dacă nu îl plăceai.
Probabil sora ta văzand ca ai început o relaţie cu altcineva nu şi-a dat seama că încă îl placi.
Mergeţi toţi 3 la un restaurant şi lămuriţi lucrurile. Să nu creadă sora ta că a lăsat-o din cauza ta şi după să vă certaţi voi două.
Vorbiţi amândoi cu ea şi explicaţii. E sora ta, poate va fi tristă, dar va întelege şi se va bucura pentru tine.
Cereţi iertare!
Baftă!

| AlexandraIleana a răspuns:

Dar ii foarte suparat.Ca mi-a spus ca sora mea cum s-ar simti daca ar afla si dinalea