| ILoveYouAlexC a întrebat:

Hei TPU, sunt un pic cam dezorientata sad. acum putin timp am tot stat cu un baiat si m-am sarutat cu el de mai multe ori, iar a 2`a zi am aflat ca are prietena si nu am mai vorbit cu el o saptamana, si cand ne-am vazut din nou am stat am vorbit si tot m-am sarutat cu el puppy dog eyes, si imi place mult de el. dar cand a venit prietena lui in oras pe mine nu ma mai bagat deloc in seama, sau cel putin cand vorbeam, vorbeam foarte putin si de obicei eram deschisi unul cu celalalt :

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cea inselata e prietena lui iar a 5-a roata la caruta esti tu, normal ca nu te baga in seama cand e cu prietena lui pentru ca nu vrea sa se desparta de ea

| Ea12345 a răspuns:

Si ce ai vrea, scumpo? Sa te si salute, sa va imprieteniti, cand tu te-ai sarutat cu iubitul ei?
E o vorba din batrani: daca vrei sa fii sotie, nu fi amanta.

| neutrino a răspuns:

De intrebat nu ai intrebat nimic dar te intreb eu: tu acum ai pretentie sa incepi cu el o relatie si sa fii respectata?