| evelynne a întrebat:

Pe data de 9 am avut un contact sexual neprotejat(eram in perioada fertila) si de cateva zile am inceput sa ma simt rau, am ameteli, greturi, ma dor sanii. As putea sa fiu gravida? Dupa cat timp imi dau seama?sad

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Se pare ca esti insarcinata.
Mergi la medic sau fa un test de sarcina...

| Roberta a răspuns:

Buna, iti recomand sa consulti un medic cat de curand, e posibil sa fii, de obicei dupa 21 de zile iti poti da seama. Dar cu chestile astea nu e de glumit.

| Азбука a răspuns:

Vei afla daca esti insarcinata doar dupa o consultatie la medic, ori facand un test de sarcina.

| BRG a răspuns:

Păi da normal că ești gravidă, din moment ce te dor sînii, ai amețeli grețuri, și m ai ales că erai în perioada fertilă, sarcină ușoară să ai scumpo.Și să nu faci prostia să avortezi.

| Lollipopy a răspuns:

Dupa ce ca erai in perioada fertila ati mai si facut-o fara sa va protejati :-s naspasad

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Fata, sa ne chemi la botez, da fata?

| cypryan_3322 a răspuns:

Consulta un medic...dar eu cred ca esti

| Fairy_6262 a răspuns:

Fa un testa la gincecolog.

| miiky973 a răspuns:

Esti gravida fata... daaaaaa