| DarthRevan a întrebat:

Pe facebook mi se pare foarte aiurea sa obordezi fete, majoritatea sunt false, imature si iresponsabile.Se pisacesc asa, vor sa fie pisacite, rasfatate.Naspa, pentru mine.Ca eu nu sunt genul ala de baiat nebun din fifty shades of grey.Dar unde mi-ati sugera sa gasesc o fata mai ok, Intr-un loc mai educativ.Bibloteca nu prea fuctioneaza, nu prea merge nimeni acolo laughing). Foarte rar oricum.Sa incerc sa intru in diferite anturaje si sa vad eu, sa analizez mai multe fete din mai multe anturaje sau cum? vreau 5 sfaturi, cine are cele mai bune sfaturi dua FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mi se pare foarte aiurea sa obordezi fete, majoritatea sunt false, imature si iresponsabile." - Da,normal daca faci poze in Retrica sau CamWow cu duck face si pozitia sarpelui ( ai vazut si tu cum isi indoaie coloana ca sa-si arate "formele" ).

"Se pisacesc asa, vor sa fie pisacite, rasfatate." - " Iubirea mea mica","pitica mea", " vtm", "inima mea".

"Ca eu nu sunt genul ala de baiat nebun din fifty shades of grey." - Te poti uita la Twilightwinking.

".Sa incerc sa intru in diferite anturaje si sa vad eu, sa analizez mai multe fete din mai multe anturaje sau cum?" - Mars la proiecte si voluntariat sau la evenimente din oras.
Cum a fost concertul de la Roxette, the color run sau anumite festivale, Gaudeamus sau eu mai stiu ce.
Adica chestii culturale.
Si da-te pe langa "tocilare", dar nu d-alea care invata doar pentru scoala, ci din placere.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Esti o fetita in corp de baiat

| DarthRevan explică:

Esti baiat, scrie ca esti genul masculin, nu stiu daca ai auzt de cuvantul gay, da ai auzit acum laughing)

| Clujean25 a răspuns:

Încearcă pe okcupid.com, dacă nu îți place facebook. tongue

| DarthRevan explică (pentru Clujean25):

Nebunele, nu sunt pervers, banuiesc ca tu ai incercat destule happy>...