| Adryanus94 a întrebat:

Pe facebook nu mai pot trimite cereri de prietenie ce sa sa fac? .Va rog ajutati-ma FUNDA

4 răspunsuri:
| fingerboard a răspuns:

Ai dat prea multe si facebook-u te-a blocat si nu mai poti da cereri de prietenie o perioada de timp. Funda?

| Adryanus94 explică (pentru fingerboard):

Da stiu ca am dat prea multe dar sa scap de perioada asta de timp 30 zile ce sa fac?

| fingerboard a răspuns:

Nu ai ce face trebuie sa astepti, stiu cum e si mie m-i s-a intamplat mai demult straight face

| EdwardEtc a răspuns:

Nici eu nu mai pot da cereri de prietenie si a trecut mai mult de o luna straight face