| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut Facebook si nu pot trimite cereri de prietenie. De ce?

1 răspuns:
| Alzozo a răspuns:

Vezi daca ceilalti iti pot trimite tie cereri, daca nu e ceva eroare de la Facebook, daca iti pot trimite si tu nu poti poate fi din setari, cum poti sa iti inchizi contul de Facebook timp de o saptamana doua++++ asa poate poti seta sa nu poti da cereri de prietenie celorlalti, poti trimite feedback celor de la Facebook sa le explici totul sau poti cauta pe Youtube, gasesti tot felul de rezolvar acolo...