| anonim_4396 a întrebat:

Peste 2 zile voi merge la o petrecere si o sa fie acolo si baiatul pe care il plac.El m-a placut mai demult enorm, a spus ca sunt singura fata care ii pasa de mine etc.dar eu fiind mai nehotarata..il placeam pe prietenul lui si lui ii ziceam ca uneori il plac uneori nu. etc,etc. si asa l-am zapacit. si acum am inceput sa-l plac eu, dar eu nu mai stiu daca m-ar mai place.Si ne-am vazut acum 3 zile si ne-am tras priviri foarte lungi...Ce sa fac sa il atrag mai mult cand o sa-l vad?happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca el nu are prietena si vine singur, atunci poti sa mergi la el si sa-i spui ca-ti face placere ca il intalnesti acolo. Mai departe, este treaba lui. Daca el vine insotit, atunci este bine sa stai la locul tau.

| numele2 a răspuns:

Stii cum se zice: „Daca te joci cu sentimentele altuia, te indragostesti de el cand el nu te mai iubeste". Nu stiu, vorbeste cu el spune-i ca acum il placi cu adevarat, fii tu insuti. M-am dat si eu cu parereabig grinwinking