| anonim_4396 a întrebat:

am o mare mare problema! unui baiat i-a placut de mine dar eu l-am refuzat pentru ca mie la vremea respectiva nu il placeam... acum cateva zile mi-am dat seama ca si eu m-am indragostit de el si i-am spus si ne-am pus impreuna insa dupa ce ne-am intalnit a doua zi si ne-am sarutata ..primul sarut de altfel ..in acea seara am aflat ca el de da la prietena prietenei mele cele mai bune si m-am despartit de el crezand ca voi uita totul fiind impreuna doar o zi.eu m-am certat cu prietena mea cea mai buna si asa acum si prietena ei cea mai buna ma uraste si acum si baiatul pe care il plac ma crede nesimtita pentru ca asa i-a spus prietena prietenei mele cele mai bune, pe care el o place.si acum intrebarile :
cum sa fac sa il recastig daca el nu ma mai place?
cum sa ma impac cu fata aia ( mi-am cerut scuze de la ea dar ea ma uraste )?
nu stiu ce sa fac caci eu de 3 zile ma gandesc incontinuu la iubiiiiii meu crying

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

1. Nu poti recastiga ceva ce nu ai avut.
2. Fata "aia", daca e usor prostuta te va ierta curand.
3. La "iubiii-ul" tau te poti gandi incontinuu, este chiar un sentiment nobil, atata timp cat iti face placere.

| Kalla a răspuns:

Vorbeste cu el.