| Nicux1 a întrebat:

Peste cateva saptamani incepe scoala si vreau sa cuceresc o fata,adica nu sa o cuceresc ca suntem la o varsta frageda inca,dar macar sa ii trezesc interesul.Ea este o fata timida,ff desteapta,ca mine (asa am auzit ca nu suntem in aceeasi clasa), tacuta (doar cu colegele ei este mai vorbareata).Si are o educatie (este fata de preot). Ceva sfaturi? Vreau sa fim intre amici si iubiti.

Răspuns Câştigător
| Luiza45 a răspuns:

INcearca sa vorbesti despre lucrurile crae ii plac gen culoarea preferata anotimpul referat apoi incarca sa ii cunosti caracterul sa ii deschizi usor sufletul apoi poate si ea isi va da seama de sufletul atu..in rest destinul hotaraste.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Aveai sanse daca fata nu era desteapta. Daca mai pui ca fata e ff desteapta...

| denisa2003 a răspuns:

Nu ai sanse cu ea daca e desteapta si cuminte daca era putin mai indrazneata ar putea dar asa..........nu stiu ce sa ziic!

| Nicux1 explică (pentru denisa2003):

De ce vezi asta un dezavantaj ca eu il consider un avantaj.Eu nu vreau sa ma dau la ea sau ceva de genu. Vreau sa ii trezesc doar interesul ca dupa ma descurc. Vreau ceva stabil nu inteleg ce vrei sa zici.

| Nicux1 explică (pentru denisa2003):

Fiind cuminte am mai multa incredere in ea, iar fiind desteapta am cu cine sa comunic ca suntem amandoi premianti numai ca suntem in clase diferite.

| denisa2003 a răspuns (pentru Nicux1):

Aa am inteles gresit pai ptc sunt fata stiu prin ce tvor ele de la un tip daca vrei sa vb vreodata despre asta contacteaza-ma pe mess id-ul meu e suliman_denisa@yahoo.com!

| morena4 a răspuns:

Eu zic sa ii dai o floare si s-o intrebi daca vrea sa vorbeasca cu tine si daca zice,, DA,, o iei in brate.Incearca poate o sa mearga happy