| doareustreet a întrebat:

Buna TPU am avut o prietena acum ceva timp de care m-am despartit dar de curand ea si-a facut un nou iubit vestea asta m-a lasat putin fara aer si aiurea dar daca tot nu ii mai pasa atunci de ce de fiecare data cand ne intalnim ma priveste in ochi si acest contact vizual dureaza circa 3-4 secunde dupa care isi pune capul in pamant si o mai prind din cand in cand ca se uita la mine fara sa stiu? care ii faza mai in detaliu daca puteti multumesc!

4 răspunsuri:
| Kingsley a răspuns:

Daca ii se dilateaza pupila, atunci fii sigur ca are inca aceleasi sentimente pentru tine. Eu cred ca o discutie, poate clarifica aceste lucruri.

| Maria_Aniella_1975 a răspuns:

Te mai place,mai exact, nebuneste. Daca s-a despartit de tine, inseamna ca s-a intamplat ceva, ofera-i flori, fa-i ceva romantic ca sa poti s-o atragi din nou
FUNDA?

| doareustreet explică (pentru Maria_Aniella_1975):

De fapt eu m-am despartit de ea dintr-o prostie. dar cum am zis vestea m-a lasat fara aer...

| Maria_Aniella_1975 a răspuns (pentru doareustreet):

Pai atunci fai ceva, nu sta pe loc si nu o pierde.