| WeAreSmart a întrebat:

Cum se afla daca un baiat este virgin? adica ce se rupe sau ce se schimba cand imi pierd virginitatea?

5 răspunsuri:
| SookiexD a răspuns:

A te dezvirgina inseamna, prima data cand ai avut relatii sexuale, nu se rupe nimic, nu se intampla nimic miraculos. "Ata" aia nu se rupe neaparat prima data cand ai avut sex, + ca ea iti ofera senzatii diferite. Daca la asta te-ai referit, las-o, daca e ii va veni timpul. Dar nu asta inseamna sa nu mai fi virgin. Sper ca ai inteles.

| sofisis a răspuns:

Sunt barbati la care frenul (ata aia) nu se rupe niciodata.
Virginitatea se pierde cand ai primul contact sexual si nu exista nici un mod de a afla la un baiat daca mai este virgin sau nu.
Decat daca esti cu el in camera cand face sex.

| ClauditaSmile a răspuns:

La unii baieti iti dai seama ca li s-a rupt ata dar la alti nu e neaparat sa li se fi rupt

| Ghosts a răspuns:

Cum a sunat asta. rolling on the floor))).

| cybifoz a răspuns:

Se rupe in doua iti spun eu