| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat e virgin si face sex cu o fata cre nu este virgina acel baiat se poate dizvirgina? (i se va rupe ata)?

11 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Poi ata ei sigur e rupta rolling on the floor. Dar de care ata vorbesti tu? Ata de la chiloti ei?
Prietene stai linistit ca toate atele vor ramane intacte. Fa sex linistit cu fata aia cat ai ocazie, ca apoi cine stie cand mai ai ocazie sa ¨rupi¨ceva rolling on the floor

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, e posibil.

auran
| auran a răspuns:

Ata cui mama? a ei- trage tare!

| canarita a răspuns:

Nu, ramanie fisor tata vietisoata

| dydy22 a răspuns:

Depinde de vaginul fetei cat de stramt este

| CrucifiedCountess a răspuns:

Atza..sfoara...da..se rupe si mori laughing

| jedi_7867 a răspuns:

Povestea cu ata e o legenda urbana promovata de unii ce se cred supermasculi.

Nu se rupe nimic.

| alexxandru a răspuns:

Daca e sparta dai la ANAL ca poate asa dawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu este o regula.depinde si de fata, insa nu-ti fa probleme, mai devreme sau mai tarziu tot ti se va rupe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I se poate "rupe"si daca fata nu e virgina.depinde de foarte multe lucruri. uneori poti face de 50 de ori sex si "ata"tot nu se rupe sau se rupe partial, asta, evident, in cazul baietilor. te poti inflama, asa ca ai grija la igiena.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma mi se pare mie sau toti anonimi pun intrebari la misto
chiar nu stiu de ce va raspund
dar pierderea virginitati nu consta in ruperea "atei"