| Rusu_Cristi_2003 a întrebat:

Poate ramne un barbat insarcinat?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Este cel mai complet si in acelasi timp complex raspuns posibil de a fi dat intrebarii tale, big grin

andreia67
| andreia67 a răspuns:

DOAR in cazul in care este vorba de un barbat trans adica o persoana nascuta de sex feminin care si-a pastrat intacte organele reproducatoare feminine (ovare, uter si vagin).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Pentru ca el n-are uter, acel saculet in care sta copilul

| PsyhoChild a răspuns:

Raspunsurile de mai jos sunt gresite.Un barbat poate ramane insarcinat.Dar numai daca face schimbare de sexe, ceea ce se poate in ziua de azi din pacate

| EmanuelKant a răspuns:

Poti sa incerci si ne spui si noua.

| vizuk a răspuns:

Daca incerci destul, da

| Adiadelaqwerty a răspuns:

Bineînţeles că nu!