| Money_4780 a întrebat:

Daca o fata se mansturbeaza poate sa ramana insarcinat?(curios)

Răspuns Câştigător
| ColorGirl a răspuns:

Normal ca nutongue
Doar atunci cand face dragoste/sex si baiatul ejaculeaza in ea.
atunci ramane.
nu cand se masturbeazatongue
funda?puppy dog eyes

21 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, daca nu e si un baiat implicat in treaba asta.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ramane insarcinata cu prostia ei!

| Razvan a răspuns:

Da.Cu degetul.Si va naste o Degetica si un Degetel

| TeoPT a răspuns:

@Money
si daca ai 16 ani si esti rapper, ce? Trebuie sa te privim ca pe Dumnezeu? straight face
Plus ca tocmai te-ai facut de ras. 16 ani si sa nu stii cum ia nastere un copil.penibil rau. Dar probabil ca in clasa a VII-a cand ai facut lectia asta, ascultai rap. Scuza-ma atunci, vina mea straight face
Acum raspunsul final: O fata nu poate ramane "insarcinat" daca se "mansturbeaza"winking

Auzi, "am 16 ani si sunt rapper", eu acum te vad ca pe un jegos din-ala de cartier care habar nu are pe ce lume paseste, si totusi nu ii pasa. straight face Daca esti curios, deschide naiba un manual de anatomie sau sărci pă goagăl. "sex". Sărciu pă goagăl despre sex nu e numai ca sa cauti site-uri porno.
Esti un mare distruswinking Bafta.

| TeoPT a răspuns:

@Money - ba da, meritati un milion de comentarii pentru ca aveti o prostie in creier de concentratie 100% si va place sa fiti asa. Esti un incuiat, ia sa intalnesti pe vreunul care invata la biologie, ce ii zici? Lasa-ma sa ghicesc "tocilaru dracul". Iti recomand pe langa biologie sa inveti si romana, sa inveti ce inseamna respect fata de altii, sa iti recunosti greselile si sa inchizi gura cand ti se face observatie, pentru ca o meriti din plin. Crede-ma.

| TeoPT a răspuns:

@Money - Da chiar, cum ti-a picat fisa? laughing Incredibil.
Suntem fraieri, acum ca ai descoperit si tu America, incerci sa stergi rusinea. Nu mai tine.winking

| User a răspuns:

Daca se masturbeaza cu 2 pachete de spermatozoizi, da.

| Ana a răspuns:

Nu, nu poate

| membrugirl2010 a răspuns:

Nu, o fata nu poate sa ramana ''insarcinat'' cu degetelu.

| HotChoclate a răspuns:

Nu. e nevoie de spermatoizi pentru a ramane insarcinata.

| danielacs a răspuns:

Cum poti sa intrebi asa ceva?!laughing laughing Da poateee sa nasca direct laughing Cu ce sa ramana insarcinata? cu degetu' laughing laughing

| Ady93 a răspuns:

/facepalm

| princess_1786 a răspuns:

Nu

| muzicalBoX a răspuns:

Da depinde cu ce s-ar putea sa aiba copii ciudatii laughing. Si acum un raspuns serios nu poate ramane.

| someone24 a răspuns:

Nu pot sa cred ca exista asemenea persoane laughing ori e intrebarea pusa la misto ori esti vreun pusti sau pustoaica care habar nu are de ce spune si ar fi bine sa aiba alte preocupari la varsta aceasta.

| someone24 a răspuns:

Cred ca cel mai bine era sa-l fi lasat in prostia lui. Oricum nu mai exista nici un remediu pentru el.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai "bani" tu esti smecher rau ma. Mai ceva ca Paulica de la Roman. Vrei sa induci lumea in eroare.Cum adica "daca o fata se masturbeaza poate sa ramana insarcinat "?
Acum de la masturbare se schimba si sexul in acelasi timp?
Am o rugaminte la tine si in acelasi timp o oferta pe care ti-o fac.
I-auzi in stil manelar: Ti-as da zile da la mineeeeeeee, doar sa tii prostia-n tine!
Caci ma aduci la disperareeeeee
Si curiozitatea-ti moareeeeeee!

| Anda_1113 a răspuns:

Daca se masturbeaza cu vecinul, dawinking

| Money_4780 explică:

FUCK someone, apropo @eu24 daca nu ai observat:ori esti prost ori te faci! iti dau detalii:am 16 ani, sunt rapper, si dau intrebari ce nu le stiu.Auzi sti ce daca ai fi fost in locul meu si trebuia sa stii asta si n-ai chef sa vorbesti cu parinti sau nu te intere de iei sau ce zic alti, si vrei sa iti puna aici raspunsul, ce ai face? Apropo siteu-l asta nu e facut pentru comentari si pentru raspunsuri si intrebari, ASA CA:ESTI PROST!(Probabil esti mai invarsta si de aia)!(((:

| Money_4780 explică:

Hai ma ca stiu ba, sunteti fraieri, vezi cum se incepe o cearta mama...culmea ma, cine dracu nu stie da chiar, cum vrei cu degeteu?