| fyfy3 a întrebat:

Povestea incepe un felul urmator. Mie imi place de un baiat eu cred ca si el ma place din urmatoarele motivetongueai trebuia sa facem selectie la niste dansuri iar acea persoana m-a pus langa el, el se tot baga in seama cu mine, si cand trebuia sa dansam ma strangea de mana dar tare la un moment dat i-am spui sa nu o mai faca, el deseori imi pune piedica dar mica, si nu cad jos, el cred ca stie ca eu il plac fiindca intr-o zi a avut un accident iar eu am plans foarte mult, si cand l-am vazut l-am intrebat daca este bine, el deseori imi zambeste si se uita des la mine, eu stiu deoarece ma uit la el cu coada ochiului, nu stiu ce sa fac eu sunt foarte timida iar el pare ca e un pic mai tupeist, va rog pareri.

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Cred ca esti norocoasa cred ca te place destul de mult dar el asteapta ca tu sa ii zici ca il placi se vede ca va placeti reciproc. Draagut inca un cuplu. Sper sa va comb big grin