| Pikyu19 a întrebat:

Prietena mea are o mica problema. De 2 luni si-a inceput viata sexuala cu mine si in ultima vreme am cam facut dragoste seara de seara de mai multe ori pe seara si tot asa. dar azi mi-a spus ca o doare foarte tare vaginu iar pe seara cand si-a facut baie a zis ca ia curs un lichid albicios. Se poate sa imi spuna cineva care ar fi problema sau ce se intampla? Dau FUNDA :*!

Răspuns Câştigător
| AndreiLTX a răspuns:

Prin aceasta scurgere vaginul se curata e perfect normal.nu te speria nici tu si nici ea.

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil a facut o infectie genitala, fiindca ati uitat vreo masura de igiena. sa mearga la ginecologul care a consultat-o dupa inceperea vietii sexuale. Daca reuseste sa ajunga repede (in 2-3 zile de la debutul simptomelor), vindecarea va fi usoara si rapida.

| Gagicaru a răspuns:

a avut orgam cu mana stai calm

| sabrina_5498 a răspuns:

Poatee a facut ceva infectiee. sa mearga la un ginecolog sa isi faca un control...