| Adrian365 a întrebat:

Bună.
Întrețin contacte sexuale cu o fată de puțin timp.
Amândoi ne-am început viața sexuală prima dată împreună.
Am 6…7 zile de când am făcut dragoste ultima dată, menționez faptul ca mi-am forțat puțin penisul ultima dată pentru ca nu era lubrifiata bine și începuse să mă usture, dar pe interior, am un disconfort când urinez, trebuie să nu urinez încet să nu cumva să mă usture, o dată am urinat, m-a usturat și când am strâns puțin de vârf, mi-a curs un strop de sânge din penis (asta se întâmplă de câte ori mă ustură, după urmează și sângerarea) penisul îmi secretă și un lichid albicios transparent.
Mă doare puțin vârful la atingere, menționez ca nu s-a decalotat, pare imposibil.
Mă poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu exista sa fortezi intrarea, ea e usacata si se irita, tu esti uscat si fortezi preputul pana te ranesti, dar atat timp cat sangerarea zici ca ti-a venit din interior inseamna ca ai o infectie, cat mai repede la medic ca nu e de joaca.

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, partida sexula a fost patetica, daca ai sarit pe fata, fara ca macar sa ai rabdare sa-i faci un preludiu si ea sa se excite si umezeasca, lucru care o va indeparta si va ura sexul cu tine, fiindca acelasi disconfort a simtit si ea.
Nicodata, dar absolut niciodata nu incepi sexul vaginal pana nu ii faci fetei un preludiu, sa se excite maxim, ca sa se umezeasca si sa o poti penetra usor si placut, fiindca sufera si cu timpul isi cauta altul, capabil sa se comporte uman si frumos cu ea, oferindu-i si placere, nu doar durere.
In ce priveste decalotarea penisului, probabil ca tu ai FIMOZA usoara, de care nu esti inca constient, daca penisul nu se decaloteaza complet, cand este in stare erecta, caz in care trebuie sa ajungi al un medic UROLOG sa te consulte si sa te ajute sa scapi de ea.

| FindMyName a răspuns:

Un preludiu se face bine, până fata e umezită, nu pe repede înainte, ca așa suferi și tu, cat și ea.
Data viitoare mai multă atenție, vezi acum dacă mai stă la dragoste, și tu du-te la un doctor