| AbyutzaAbby a întrebat:

Revin cu o intrebare leagata tot de prietenul meusadIn intrebarea anterioara va spuneam ca nu stiu cum sa ma impac cu el, iar dupa am reusit sa ma imap cu el...Dar acum din nou suntem despartiti.Aseara am mers cu o prietena sa ma vad cu el si el a venit cu inca niste prieteni. Dansul a plecat si a spus ca nu crede ca mai vine.Si s a suparat pe mine ca am mai ramas.Si au fost discutii lungicryingSi ce sa i fac ca sa ma creada ca il iubesc? Am plans dupa el.Dar dansul pur si simplu nu intelege...Si nu intelege ca am ramas cu speranta ca se v a intoarce.Ce sa fac ca sa ma impac cu el inapoi? Ce sa ii mai spun? Eu una sunt complet distrusacrying(((

2 răspunsuri:
| Raiiiisa a răspuns:

Nu-i mai da satisfactia sa te vada plangand.
Acesta nu este un motiv din care sa se supere si mai ales sa se desparta de tine.
Stai unde vrei, cu cine vrei si cat vrei pentru ca ai si tu viata tahappy
Faptul ca este incapatanat si nu crede in faptele si intentiile tale, insemna ca nu le merita.
Se vede ca tu il iubesti si de acolo se trag toate situatiile astea de disperare.
Crezi ca merita sa te "distrugi" pentru un baiat care nu tine la tine? Nu nu merita.Si poti sa ma contrazici, zicand ca tine, dar daca tinea cu adevarat nu te mai facea sa plangi si nu se mai certa cu tine la fiecare prostie!
Nu ii mai spune nimic si deocamdata lasa apele sa se linisteasca, altfel o sa te impaci cu el si maine va veti desparti din nou.
Nu mai plange, nu merita!

| 7639781254 a răspuns:

Destul de dubios comportamentul lui...eu zic sa-l ignori o perioada ca va veni el dupa tine si nu se va mai supara pentru toate tampeniile. Succes!