| OrangeFga a întrebat:

Buna TPU,s-a intamplat sa vina o colega noua la noi in clasa, dupa ceva timp m-am indragostit de ea,ne-am mutat in aceeasi banca,am inceput sa vorbim foarte mult pe net, la scoala,insa acum cateva zile am fost de servici pe scoala cu ea,am discutat despre mai multe despre ea... ceva ce m-a facut sa-mi fac putina ordine in ganduri,am intrebat-o ce si-ar dori cel mai mult in momentul asta, iar ea mi-a raspuns ca ar vrea sa dea timpul inapoi si sa fie cu un baiat(A avut o relatie de 1 l luna si ceva, insa si-a cam batut joc de ea).
Ce pot face?
Pana acum vorbeam zilnic cu ea pe net,vorbeam ca doi iubiti,insa dupa cele aflate,mi-am pierdut increderea,si nu cred ca mai are rost sa mai incerc deoarece ea inca il mai iubeste pe el.
Cred ca cea mai buna solutie este sa nu-I mai trimit mesaje deloc pe net,si sa vorbim in realitate doar ca doi colegi, cred ca ar aprecia mai mult asta.
Voi cum ati actiona? Ce ati face?

Răspuns Câştigător
| MidnightR a răspuns:

Pe bune? Asta isi doreste ea cel mai mult:? O amarata de relatie? Imi pare cam naiva.

Totusi, desi nu e genul meu, as zice sa mai astepti putin. Poate gandul ala al ei va trece in uitare si isi va da seama pe cine are langa ea.
Binenteles, daca acest gand usor naiv persista, salut si la revedere.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Incearca in timpul orelor sa pui mana in zona intima

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cand mergem la prasit?

| neutrino a răspuns:

Fiind colega ta (si) de banca, ajut-o sa-l uite pe fostul, pune-i si tu mana pe picior, eventual pup-o foarte des, spune-i ca esti alaturi de ea in marea durerere care a pus stapanire pe sufletelul ei. Scoate-o des in lume, sa uite de toate si de tot. Are rost!

| MidnightR a răspuns (pentru neutrino):

Marea durere, buna asta laughing)