| SuntMaleficMuhahahaha a întrebat:

S-au afisat clasele la liceul meu si nu pot vedea cu cine sunt in clasa, au spus ca le-au afisat pe site (edu.ro), nu am gasit probabil ca nu au afisat acolo.
Sunt clasa a9a....la liceul George Emil Palade din Constanta!
Va rog sa imi dati siteul cu clasele a9`a care s-au format la liceu...
Imi cer scuze pentru categorie, dar e cea mai cautata si as vrea un raspuns urgent! Multumesc. DAU FUNDAA!

12 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt afisate pe internet clasele, ci elevii de la anumite sectii(mate-info, filo, etc). Poate doar pe site-ul scolii, daca exista unul.

| SuntMaleficMuhahahaha explică (pentru Oana92):

Exista dar nu este afisat..am sunat la liceu si a spus ca e pe edu.ro sau pe siteul lor dar nu gasesc!
Si are doar Stiinte ale naturii!

| Mirunelu a răspuns:

Uite aici
http://admitere.edu.ro/2012/staticRepI/j/CT/cina/indexRapid.html
chiar pe prima pagina este cineva repartizat la liceul George Emil Palade. Dai click pe numele liceului apoi dai click pe numarul de candidati repartizati si iti afiseaza toti cei care au intrat la liceul respectiv.

| SuntMaleficMuhahahaha explică (pentru Mirunelu):

Mie imi trebuie siteul in care sunt afisate clasele
de ex:a9a A, a9a B, a9a C..etc...multumesc oricum

| Mirunelu a răspuns (pentru SuntMaleficMuhahahaha):

Nu le gasesti asa, doar pe profile. Asta cu a, b, c le afli cand incepe liceul. Cei de pe edu nu au cum sa stie cum ati fost impartiti voi, ei stiu doar dupa profile.

| SuntMaleficMuhahahaha explică (pentru Mirunelu):

Pai am doar un profil!
Sunt la Real stiinte ale naturii

| GoBackInFuture a răspuns:

Nu sunt afisate pe internet, se afiseaza la liceul la care ai intrat happy

| Elmaz a răspuns:

Si eu sunt la acelasii liceu love struck si n-am aflat inca sad

| SuntMaleficMuhahahaha explică (pentru Elmaz):

Ma bucurhappy

| SuntMaleficMuhahahaha explică (pentru Elmaz):

Tu esti RAMIS ELMAZ H., nu?
am fost la scoala ..nu suntem in aceeasi clasahappy