| Stephh a întrebat:

Să încephappy. Este un băiat pe care'l plac de 1 an dar nu i'am spus. În acest timp la un moment dat m'a plăcut şi ell.dar la banchet mi-a spus că place altă fată.M'am întristat când am auzit...Buuun.De când s-a terminat şcoala, am nu am ţinut legătura cu el, decât la o petrecere la piscină. Acolo se apropia de mine şi uneori mă mai trăgea de picior şi eu cădeam în apălaughing). Etc..Ieri a vrut să facă o farsă la telefon.Iar când a venit rândul lui a spus: " Îmi pare rău..eu nu pot şi nici nu vreau să îmi bat joc de tine".Dar chiar dacă o făcea ştiam că e el. Apoi la vreo 1 lună de la asta m-a sunat. Nu stiam ce vroia, apoi mi-a spus de metin şi altele.Am vorbit cu el 2 ore, apoi mi-a spus : "Te sun mâine? Te pup! Noapte bună".A doua zii tot aşa...iar în a 3 a zii nu m-a sunat. Mă sunase peste 5 zile şii zicea mereu "Ce vremuurii, ce vremuuri" oh go on laughing. Apoi am vorbit cu prietenu lui si-mi spunea : Vorbesc cu X şi-ţi transmite multă dragoste thinking
Credeţi că mă placethinking Fundiţahappy

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Da. Sigur si-a dat seama ca fata aia de care era indragostit nu era la fel de ok ca tine.
Nu intrerupe legatura cu el, suna-l tu, cauta-l, vorbeste cu el si imprieteniti-va. Daca va imprieteniti ai sansa de a incepe o frumoasa poveste de dragoste.
Ai grija sa nu il pierzi acum. happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din ce am citit aici, garantat ca te place

| Pustiu_Stefy_1997 a răspuns:

Da. Sigur te place. Raspunsul unui baiat conteazawinking