| Stephh a întrebat:

Să încephappy. Este un băiat pe care'l plac de 1 an dar nu i'am spus. În acest timp la un moment dat m'a plăcut şi ell.dar la banchet mi-a spus că place altă fată.M'am întristat când am auzit...Buuun.De când s-a terminat şcoala, am nu am ţinut legătura cu el, decât la o petrecere la piscină. Acolo se apropia de mine şi uneori mă mai trăgea de picior şi eu cădeam în apălaughing. Etc..Ieri a vrut să facă o farsă la telefon.Iar când a venit rândul lui a spus: " Îmi pare rău..eu nu pot şi nici nu vreau să îmi bat joc de tine".Dar chiar dacă o făcea ştiam că e el. Întrebarea:Credeţi că ţine la mine măcar ca la o prietenă? Ştiu că în trecut ţinea la mine mai mult ca o soră. Fundăăă.

3 răspunsuri:
| dublud a răspuns:

Poate tine la tine dar l-ai ranit si nu vrea sa iti arate.

| neutrino a răspuns:

Sigur baiatul stie sa respecte o fata care il place. Daca te place sau nu, numai tu poti realiza acest lucru.

| Sim0 a răspuns:

Cred ca te place, sau doar te respecta ca pe o simpla prietena. Daca te place cu adevarat vei vedea cu timpul ( * reactiile pe care le va mai avea, cum se va comporta cu tine etc * ). Incearca sa te apropii si tu de el, sa va distrati sa glumiti sa povestiti sa faceti totul impreuna * ca niste prieteni *, iar dupa aceasta apropiere sa se infiripe si o relatie :*.