| Boyka23 a întrebat:

Sa incepem cu inceputul. Imi place de o fata cu un an mai mica decat mine de cunoscut ma cunoaste dar problema este ca are prieten de vinerea trecuta si eu ma gandesc ca nu e asa mult timp de cand e cu el si il poate lasa. dar aici apare problema intru pe fb pe la 23:00 si cand intra si ea ii scriu ceao. ce faci? si cam atat nu mai stiuthinking ce sa mai ii zic.mam mai uitat la subiecte de discutie da tot nu pot am vazut ca a mai scris cineva sa o intreb hobyuri ce animale ii plac etc. da nu pot cum sa ii zic asa... o salut si apoi ce faci si sa ii zic ce animale iti placoh go on suna penibil.crying as vrea sa imi spuneti ceva sa pot zice mai departe cum ati intra voi in discutie? Ex:Ceao. Ce faci? si apoi sa imi spuneti ce ati intrebao voi.happy. va rog sa ma ajutati.sunt unpik si cam timid poate de aia nu imi vin idei. dau funda. da ce zic eu funda. direct ditama-i fundoiu:X:X

Răspuns Câştigător
| eluboy13 a răspuns:

Las-o sa-si traiasca viata, si vezi-ti de viata ta.
Doar nu crezi ca o sa-si lase prietenul...
Ciudat.Cauta alta,nu te inchide,nu fi demoralizat,esti frumos, tanar, ai toate sansele sa gasesti ce e mai bun frate!

5 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Deci aici ma regasesc eu...90%."Adauga la favorite"imediat...

| yonycka16 a răspuns:

Daca sti sigur ca ii plac animalele (si cui nu-i plac!?!?) intreab-o daca cunoaste pe cineva, care are de vanzare pui din rasa pomeranian, si poate de aici pleaca o ideebig grin, poate te mai gandesti si la alt subiect... uita-te la detaliile ce o inconjoarawinking

| LiniiCox a răspuns:

Hmmthinking Pai poti s-o intrebi ce a mai facut zilele astea?thinking"cum ii merge cu dragostea". Poti sa ii faci cateva complimente (o atragi mai mult langa tine si o fc sa se simta bine) Si de aici ce se intampla.o sa stiti doar voismug! kiss

| viceollaro a răspuns:

E banal ce trebuie sa faci... daca tii la ea asa de mult cum spui...gandeste-te ce o sa ii faci daca o desparti de pretenu ei,o sa ii alungi fericirea,de fapt sa iiti placa de cineva inseamna sa faci tot posibilul sa fie fercita,daca ea obtine asta langa alta persoana nu e vina ta,cautati si u fericirea langa alta fara, lumea e plina de ele, bafta

| Iolandah a răspuns:

As vrea sa te intreb ceva, dar sa nu te superi...de cateva zile tot incerc sa iti spun dar nu am curaj pentru ca poate o sa te superi pe mine. Vreau sa-ti spun ca te plac si daca nu sunt prea direct asa vrea sa te intreb daca vrei sa fim impreuna doar petru o saptamana sa vezi cu e, apoi daca iti place ramanem iar daca nu.ne despartim.Asta este sugestia mea happy