| Alex737889 a întrebat:

Buna TPU! Sa zicem ca aveți un/o partener/parteneră pe care îl/o iubiți foarte mult,ii sunteți loial/ă etc. Care ar fi Reactia Dvs. daca ati afla ca respectivul/a va Înșeală, in ciuda loialității și grijei Dvs.? Sau daca i ati prinde chiar Dvs. in fapt?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mi se pare perfect normal pentru ca omul NU este proiectat sa fie monogam

| Violleta2022 a răspuns:

Reactia este simpla si unica: ne despartim sau divortam, defintiv!

Un om care inseala odata, va insela intotdeauna, fiindca asta este natura lui, si nu se poate schimba.
Asa ca, o alta sansa nu voi da niciodata celui care inseala.

| dullcat a răspuns:

Buna.As pune capat relatiei, simplu.Te afli tu in aceasta situatie?

| Alex737889 explică (pentru dullcat):

Nu,din fericire nu ma aflu intr o asemenea situație. Mulțumesc pentru răspuns!

| Sofer a răspuns:

Reacție? Good bye draga.

| Sistemulxxl a răspuns:

Nimic. As aduce si eu acasa 2-3 fete.

| FindMyName a răspuns:

Simplu, îi dau șlapii.
Nu merita a doua șansă. Odată făcut, odată pierdut! Prin asta vreau sa spun: m-ai înșelat odată? E de ajuns, sigur o va mai face odată și încă odată. Omul nu se va schimba niciodată.
Cel mai bine pun punct și pa, pa, la revedere!

| tunoi88 a răspuns:

Simplu: O termini cu el/ea

| MamaMaBate a răspuns:

Fara valori, nu.i bun de dus la biserica. Desparta.te ca.ti da boli venerice.