| Butterflybeautiful a întrebat:

Sambata m-am despartit de prietenul meu, aveam 3 luni impreuna ne-am despartit pe motivul ca eu nu il mai atrag... Si m-am enervat si i-am dat 2 palme,si mi-a lasat mesaj pe facebook ca l-am pierdut definitiv si daca nu dadeam in el poate mai aveam sanse sa ne impacam din nou...i-am cerut scuze si astea i-am zis ca eu vreau, dar el nu mai vrea. Ce sa fac? Vreau sa ma impac cu el dar el nu mai vrea.

Răspuns Câştigător
| iMuss a răspuns:

Nu mai sta dupa altfel de om, e clar ca nu te iubeste din moment ce " nu il mai atragi ". Dragostea nu consta doar in aspectul fizic si tu stii asta, asa ca lasa-l, trebuie sa fii puternica, pentru ca nu merita sta stai dupa astfel de gunoaie. O sa dai de cineva care o sa iubeasca cu adevarat, iar el o sa vada ce a pierdut.

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Da-l in urzici

| Emilian65 a răspuns:

Foarte bine ca nu te mai vrea. In asemenea situatii nu se procedeaza cum ai procedat tu. Zi, multumesc ca nu ti-a intors cele doua palme care i le-ai dat.

| Oana92 a răspuns:

Ce sa faci? ...Sa mergi la terapie pentru a invata sa iti controlezi furia. Si sa zici mersi ca el e mai sanatos la minte ca tine si nu ti le-a intors inapoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

El abia astepta sa scape de tine, iar acum i-ai dat si motiv s-o faca rolling on the floor
Ce va place sa va umiliti pentru o..., bai fetelor rolling on the floor

| Nejmoq a răspuns:

2 palme?! Stop violenta contra copiilor!

| andrey69 a răspuns:

3 luni nu este mult, cauta-ti pe unul care sa te iubeasca nu doar ca sa te aibe in pat.succes

| rebiik a răspuns:

Draga mea, nu trebuie sa plangi dupa un baiat. Daca nu mai vrea, asta e, trecem peste viata nu e o poveste. Stii, totul se intampla cu un motiv. O sa gasesti pe cineva mai bun. Dar poate chiar il iubesti si sfatul meu e sa incerci in continuare.fa-l sa inteleaga ca iti regreti fapta. Sper ca te-am ajutat. Te pup