| AndaAndore a întrebat:

Sambata plec la mare si as vrea sa stiu si eu ( cei care ati fost ) ce parere aveti despre hotelul Felix din Eforie Nord, avand in vedere ca in 2008 a fost renovat complet.
Multumesc anticipat :* ( scuzati categoria )

2 răspunsuri:
| Dxi a răspuns:

Hei! Sincer, nu stiu unde este hotelul, nu stiu cum este, dar plaja si apa din eforie nord sunt foaarte frumoase, merg acolo de vreo 3 ani. Imi pare rau ca nu ti-am raspuns la intrebare:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca te pot ajuta eu, daca ai nevoie vara asta, da-mi un mesaj pe mess alexandruww2@yahoo.com,am eu un prieten care inchiriaza si sunt conditii destul de bune si pretul e ok